SE

NER
LER


Kendinizi hayata psikolojik ve teknik olarak hazırladığınızda bunun sonuçlarını ilk olarak işinizde, sonra ikili ilişkilerinizdeki gelişmelerde son olarak ta ileride çocuklarınızın güzel ahlak kazanması ile ölçebilirsiniz.
Kitap okumak, yeni şeyler öğrenmek beyninizin görsel ve tepkisel olarak gelişmesini sağlar. Ne kadar fazla şey öğrenirseniz beyninizin öğrenme kapasitesi o kadar artar.

Bunu en iyi anlatan sözlerden biri de Hz. Ali'nin şu sözüdür... -Alim ilme doymaz

"Alim ile sohbet etmek lal-ü mercan, incidir; Cahil ile sohbet etmek günde bin can incitir."

Bilgi Nasıl Benimsenir?

Bu seminerler ile kişiliğini geliştirecek bilgileri sana kazandırmayı amaçladım. Bunları benimsemek için yapman gerekenler şunlar.

Hayatına aktarmak istediğin herhangi bir bilgiyi sabah ve akşam tekrar edip uygula bunu 3 hafta boyunca tekrar et ve artık bu bilgi sende kalıcı hale gelecektir.

Bir vücut dili eğitimiyse adapte olmaya çalıştığın bunu otomatik olarak vücudun gerekli yerde kullanacaktır. Eğer bir bilgi ise yeri geldiğinde beynin bunu hatırlayacaktır.

Ön Yargılarından Kurtul!

Ummadığın bir insandan ummadığın hayat dersleri alabilirsin. Bu yüzden hak eden her insana saygı duymamız gerekiyor

Çok espri yapan ve etrafına ışık saçan insanların vardır, hayatı boş vermişçesine yaşarlar bu kişilerin çoğu kendi içlerinde çok duygusal ve kırılgan insanlardır.

Bazı somurtkan ve sizinle konuşurken önünüze duvarlar ören insanlar samimiyet kurduğunda çok samimi ve içten olabilirler. Bunun için kendi samimiyetini onlara göstermen gerek